Biz Kimiz

Faaliyetlerimizi Hızla Sürdürüyoruz

Otokatalizor.com bir Atasoy Katalizör ve Geri Dönüşüm San. ve Tic. A.Ş. kuruluşudur

Şeffaf ve Güvenilir Analiz

Katalizör hurda toplama, katalizör geri dönüşümü, katalizör satışı vb faaliyetlerimizi uzman kadromuzla sürdürmekteyiz. 

Ankara'da faaliyete başlayan firmamız gün geçtikçe büyüyerek bütün ülkede hizmet verir hale gelmiştir. Bu süreçte yorulmadan, pes etmeden çalışarak siz değerli ziyaretçilerimize daha güvenilir ve şeffaf bir hizmet vermeye devam edeceğiz. Ülke ekonomimize katkı sağlamak  ve doğal çevreyi koruma bilinciyle oluşturduğumuz misyon ve vizyonumuzu sizlerle daha ileri boyutlara taşıma hedefindeyiz. Ülkemizin 7 bölgesinde hizmetlerini devam ettiren firmamız; başta Azerbaycan, İngiltere ve Almanya olmak üzere bir çok ülkede de hizmet vermektedir.

Ahmet ATASOY / Genel Müdür

 

 

 

Şirket Tarihçemiz

En güzel miras temiz çevre ve geri dönüşümle olur. 

3. 11. 2006

Şirketimiz temellerinin atıldığı tarih

Şirketimizi oluşturan gerek yöneticilerimiz gerekse değerli çalışanlarımız, geri dönüşüm faaliyetlerine başladılar fakat bu yıllarda ekibimiz birbirinden bağımsız çalışmaktaydı
2006-2016

Ekibimiz Büyüyor

Katalizör hurda toplama, katalizör geri dönüşüm, katalizör satışı, hurda toplama ayrıştırma gibi alanlarda uzmanlaşmaya başlayan ekibimiz. Ankara merkezli bir şekilde faaliyetlerini sürdürmeye devam ettiler
2016-2021

Ekibimiz Tek Çatı Altında Toplandı

Katalizör geri dönüşüm faaliyetlerini tüm Türkiye'de hızla devam ettiren uzman ekibimiz Atasoy Katalizör ve Geri Dönüşüm San. ve Tic. A.Ş. çatısı altında bir araya geldi. Türkiye'nin markası olmaktan öteye geçerek diğer ülkelerde de faaliyet göstermeye başladı.
2021 - ∞

Firmamız Geleceğe Sağlam Adımlarla İlerliyor

Çevreci bir bilinçle faaliyetlerimizi sonsuza kadar sizlerle birlikte sürdürmeye devam etme arzusu içerisindeyiz. Ülke ekonomimize katkısının farkında olduğumuz bu süreçte sizinle çalışarak daha aydınlık geleceklere adım atacağımızdan eminiz. Katalizör geri dönüşüm, katalizör satışı vb faaliyetlerimizin yanında rafineri geri dönüşüm faaliyetlerimiz de bulunmaktadır.

Bizimle çalışmak ister misiniz ?