Seramik Katalizör

Seramik Katalizör Nedir ? Seramik Katalizör Hurdası Fiyatları ?

Bal peteği desenine benzeyen seramik gövdeye sahip bu katalizör çeşiti; egzoz gazının emisyonunu azaltarak havaya salınan zehirli gaz oranını azaltır.

Bu katalizörün iç duvarları belli miktarlarda platin, paladyum ve rodyum ile kaplanmıştır. Firmamız seramik katalizör hurdalarınızı toplayarak geri dönüşüm sürecine hazır hale getirir. Hurda seramik katalizörleriniz ister tam haliyle bizlere ulaşmış olsun, ister yarı ezilmiş ya da öğütülmüş halde; bizler hassas analiz yöntemlerimizle sizlere fiyatlarımızı sunar ve yüksek kazançlar sunarız. Sürekli değişim gösteren maden fiyatlarından dolayı firmamızla iletişime geçerek seramik katalizör hurda fiyatlarını öğrenebilirsiniz.

 

 

Hurda Egzoz Çöp Değil, Hurda Seramik Katalizör Toplama 

Gün geçtikçe geri dönüşümün önemi konusunda çok daha bilinçlenen bir toplum ile karşı karşıya kalıyoruz. Her geçen gün daha da gelişen ve ilerleyen bu kitle sayesinde dünyayı korumak çok daha mümkün bir hale geliyor. Günümüz dünyasında geri dönüşüm yedinci doğal kaynak olarak kabul görmektedir. Gerçekten de günlük hayatta sıklıkla kullandığımız ve etrafımızda bolca bulunan kağıt, cam, plastik ya da tekstil ürünlerinin geri dönüşümü mümkündür. Bu materyallerin geri dönüşümü yapılır ve böylece tekrar kullanıma sunulabilir. Geri dönüşüm sayesinde hem atık azalır hem de ham madde ihtiyacı da buna bağlı olarak azalma gösterir. Gelişen dünyada ortaya çıkan kaynak bulma problemi çok daha az miktarlara düşürülmüş olur. Geri dönüşüm sayesinde bu materyaller ülke ekonomisine de katkıda bulunmaktadır. Bunlara ek olarak egzoz hurda için de geri dönüşüm mümkündür. Egzoz sistemin yer alan katalizörde değerli metaller bulunmaktadır. Bu metaller geri dönüştürülebilir ve böylece bizler de geri dönüşüm yaparak çevremizi kolayca koruyabiliriz.

 

Katalitik konvertör nedir ? Katalizör revizyonu nasıl yapılır ?