Sık Sorulanlar

Elimdeki katalizör hurdalarını nasıl değerlendirebilirim ?

Öncelikle elinizdeki katalizör hurdasının değerini öğrenebilmeniz için analiz edilmesi gerekmektedir. Bu analiz cihazlar yöntemiyle yapılan bir analiz olduğu için net değer için ölçüm yaptırmalısınız. Fakat tahmini bir fiyat almak isterseniz ürün modelini veya görselini bize ileterek bir fiyat alabilirsiniz.

Elimdeki katalizör hurdalarını size nasıl ulaştırabilirim ?

Türkiye'nin 7 bölgesinde temsilcilikleri bulunan firmamız, elinizdeki hurda katalizörlerinizi adresinizden alabilir. Fakat siz bizlere teslim ederek hem bizi ziyaret edebilir hem de elinizdeki katalizörleri değerlendirebilirsiniz.

Katalizör Hurdası Fiyatları ?

Katalizör hurdasının fiyatlarını sizlere buradan sunmamız teknik olarak mümkün değildir. Çünkü hurda malzemenin içindeki değerli maden miktarını bilebilmemiz ve size fiyat verebilmemiz için analiz yapılması gerekmektedir. (analiz tarafımızca çok kısa sürede yapılmaktadır) Tahmini fiyatları öğrenmek isterseniz bize hurdanın görselini veya katalizörün modelini iletirseniz size yardımcı olabiliriz.

Katalizör hurdası neden değerli ?

Katalizör temiz hava salınımı için önemli bir malzeme olduğu için; bu süreci tamamlayabilmesi için ürün yapılırken içine belli miktarlarda değerli madenler konulmaktadır. Bu değerli madenler katalizörün hurda halini bile değerli hale getirmektedir.

Sıfır Katalizör Satışınız Var mı ?

Evet.. Firmazı AKS (Atasoy Katalizör Sistemleri) markası altında sıfır katalizör satışı da yapmaktadır. Ürünlerimiz hakkında bilgi almak için kataloğumuzu inceleyebilirsiniz veya bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Sizi rakiplerinizden ayıran özellikleriniz nedir ?

Bu özelliklerimizi buraya sığdırmamız mümkün değil üzgünüz. Özetlememiz gerekirse hurda katalizörlerinizi en uygun fiyat garantisiyle alıyoruz. Sıfır katalizör olarak sattığımız ürünleri de satış sonrası destekliyor ve katalizörlerimizin kalitesini Atasoy kalitesiyle sizlere sunuyoruz.

Diğer Sorularınız İçin Bizimle İletişime Geçebilirsiniz

Bizimle iletişime geçmeniz bize memnuniyet verecektir.